Warsztaty z robotami Dash

Dzisiaj odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 122 w Łodzi. Sprawdzaliśmy naszą wiedze o historii US, a potem odbyły się warsztaty z podstaw programowania robotów w programie Wonder Blockly. W czasie warsztatów towarzyszyły nam roboty Wonder Dash.

Warsztaty z Lego Mindstorm

W naszym Centrum zaczynamy cykl warsztatów z programowania robotów Lego Mindstorm dla uczniów szkół średnich.  

Klub Konwersacyjny

Zapraszamy na spotkania naszego Klubu Konwersacji po angielsku. Każdy czwartek o godz. 17. Zbieramy się, żeby porozmawiać na wybrany temat. Jeżeli chcesz do nas dołączyć wyślij wiadomość na nasz adres mailowy, albo zadzwoń.

Sobota w American Corner 17 marca 2018, godz. 11-17

Zapraszamy wszystkich w sobotę 17 marca do naszego Centrum American Corner. Będziemy dyskutować po angielsku – od marca nasz Conversation Club również w soboty (od 11 do 12), a potem grać w planszówki. Mamy również trzy zestawy robotów Dash i Dot. Zapraszamy dzieci od lat 6 wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w programowanie. Programujemy… Read more »

My journey with the USA

28 lutego w naszym Centrum odbyło się spotkanie z panią Katarzyną Szyposzyńską, pomysłodawcą projektu “My USA”. Spotkanie nosiło tytuł “My journey with the USA”. Celem zajęć było podzielenie się doświadczeniami związanymi ze Stanami, jakie prowadząca zdobywała podczas studiów oraz pobytów w USA. Celem projektu  “My USA” jest zaznajomienie uczniów i studentów z tematyką Stanów Zjednoczonych… Read more »