Panel dyskusyjny United States of Komiks

Zapraszamy na panel dyskusyjny, działającego przy naszym Centrum klubu United States of Komiks. Sobota 15 września, Atlas Arena, Stadion Miejski, poziom -1, sala D. Uwaga! Wstęp za okazaniem biletu na festiwal. Od października zapraszamy na regularne spotkania klubu w American Corner. Program panelu: 10.30-11.30 – Co przyniesie przyszłość? Omówienie planów DC Comics (Przerwijmy na chwilę… Read more »

Sobotni Klub Konwersacyjny – 16.06.2018

Zapraszamy na sobotnie spotkanie naszego klubu konwersacji po angielsku. Spotykamy się o godz.12. W sobotę 16 czerwca biblioteka czynna w godz. 10-15.

Finał konkursu “America and its people”

Serdecznie gratulujemy finalistom XIII edycji międzyszkolnego konkursu “America and its people”. Konkurs jest organizowany przez SP nr 143 w Łodzi pod patronatem ŁCDNiKP i naszym. Tegoroczny finał konkursu odbył się w naszym Centrum. Zwycięską drużynę stworzyli uczniowie ze SP nr 33 w Łodzi.

USA – krótkie wprowadzenie

Dzisiaj odbyło się spotkanie dla uczniów szkoły podstawowej w Koluszkach dotyczące historii Stanów Zjednoczonych. Na koniec młodzież programowała roboty Dash.