Pierwszy Klub Konwersacyjny w nowym semestrze!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszym Klubie Konwersacji po angielsku w tym semestrze. Spotkania są adresowane do wszystkich, którzy chcieliby podszkolić swoje umiejętności mówienia po angielsku, niezależnie od poziomu zaawansowania. Spotkania nie będą typowymi lekcjami. Będą miały formę spotkania przyjaciół i rozmowy w miłej atmosferze przy okazji ćwicząc angielski. Udział w klubie jest bezpłatny. Prosimy… Read more »

Panel dyskusyjny United States of Komiks

Zapraszamy na panel dyskusyjny, działającego przy naszym Centrum klubu United States of Komiks. Sobota 15 września, Atlas Arena, Stadion Miejski, poziom -1, sala D. Uwaga! Wstęp za okazaniem biletu na festiwal. Od października zapraszamy na regularne spotkania klubu w American Corner. Program panelu: 10.30-11.30 – Co przyniesie przyszłość? Omówienie planów DC Comics (Przerwijmy na chwilę… Read more »

Finał konkursu “America and its people”

Serdecznie gratulujemy finalistom XIII edycji międzyszkolnego konkursu “America and its people”. Konkurs jest organizowany przez SP nr 143 w Łodzi pod patronatem ŁCDNiKP i naszym. Tegoroczny finał konkursu odbył się w naszym Centrum. Zwycięską drużynę stworzyli uczniowie ze SP nr 33 w Łodzi.