We Have a New Phone Number!!!

572 012 005 to od 1 stycznia 2018 nasz nowy numer telefonu!!! Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zapisanie naszego nowego numeru telefonu w Waszych kontaktach.

Happy New Year!

Have a great year 2018! New dreams, new hopes, new experiences and new joys, new intentions and new start. HAPPY NEW YEAR!

International Video Competition 2017 – (A Day in the life of ….(Nationality)…..Student

Z przyjemnością informujemy, że międzynarodowy konkurs wideo organizowany przez UTH i koordynowany przez Magdalenę Dygałę, która regularnie współpracuje z naszą placówką, został już rozstrzygnięty. Wyniki i linki do wybranych filmów możecie sprawdzić tutaj:http://uniwersytetradom.pl/art/display_article.php?id=7770 Gratulujemy zwycięzcom i organizatorom:) Pierwsze miejsce w konkursie w kategorii uczeń szkoły średniej i nagrodę główną zdobyła uczennica z Litwy Rugilė Hokušaitė…. Read more »

#AmCRadomConference PASSION INSPIRATION MOTIVATION

Konferencja American Corner Radom Passion Inspiration Motivation już za nami. Dziękujemy za dużą dawkę pasji, inspiracji i motywacji zarówno naszym rewelacyjnym prelegentom, jak i entuzjastycznej publiczności –  dziękujemy, że tak licznie przybyliście na nasze wydarzenie. Zapraszamy do oglądania pierwszej porcji zdjęć z konferencji. Wkrótce obszerna foto-relacja. Jednocześnie przypominamy, że wciąż czekamy na Wasze fotki opatrzone #AmCRadomConference…. Read more »

100 LAT RAZEM! Ludzie, Historia, Przyszłość. 6 grudnia 2017

#100LatPLiUSA #Radom 6 grudnia razem z kilkoma miastami w Polsce pod hasłem „100 Lat Razem: Ludzie, Historia, Przyszłość” rozpoczęliśmy świętowanie setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości (2018) oraz setnej rocznicy ustanowienia stosunków dyplomatycznych między USA a Polską (2019). Byli z nami dyplomaci (Olivia Squyres, Karolina Orton z Ambasady USA w Warszawie), zaproszeni goście, studenci i… Read more »