RODO

SZANOWNI PAŃSTWO, Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego American Corner Radom przykłada szczególną wagę do ochrony Państwa danych osobowych. 25 maja 2018 roku wchodzą w życie zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych. To krok w kierunku zagwarantowania jeszcze lepszej ochrony Państwa prywatności, zwiększenia bezpieczeństwa danych w sieci, w szczególności danych wrażliwych, co traktujemy… Read more »

Konferencja: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA – edycja nr II.

Już 16 i 17 listopada ruszamy z drugą edycją konferencji motywacyjnej PIM – PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION. Tym razem motyw przewodni wydarzenia to: media i nowe technologie w służbie edukacji i biznesu. Nasza impreza skierowana jest przede wszystkim to edukatorów, studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także do wszystkich pasjonatów edukacji, samorozwoju i osób, którym bliska… Read more »

STORY TIME – Stories, Rhymes&Puzzles for kids

W sobotę 10 listopada zapraszamy dzieci w wieku 4-6 lat na kolejne spotkanie z językiem angielskim “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce… Read more »

Brand Elite 2018. Spotkania z marką. Wieczór Biznesowy, pt Nie Walcz-NAWIGUJ. Lider Zespół Strategia.

American Corner Radom już po raz kolejny partneruje cyklicznemu wydarzeniu Brand Elite – Spotkania z Marką, organizowanym przez Noble Brand Anna Słopiecka & Małgorzata Patynowska http://noblebrand.pl/wieczory-biznesowe. Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na: – rozwój osobisty oraz biznesowy – edukację w zakresie budowania i wzmacniania marki osobistej… Read more »

Zapraszamy do udziału w konkursie I KNOW AMERICA- Edycja 2019

Startuje kolejna edycja rewelacyjnego konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych. Zachęcamy młodzież szkół średnich do zgłębiania wiedzy na temat  USA i zdobywania atrakcyjnych nagród. Organizatorzy Konkurs jest organizowany przez Fundację Wspomagania Wsi i Ośrodek Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego we współpracy z Ambasadą Amerykańską w Polsce. Uczestnicy W konkursie mogą wziąć udział uczniowie szkół średnich w wieku 16-18… Read more »

STORY TIME – Stories, Rhymes & Puzzles for Kids

  Już w najbliższą sobotę  6 października wznawiamy spotkania z językiem angielskim dla najmłodszych “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Zapraszamy na spotkanie dzieci w wieku 4-6 lat już w najbliższa sobotę. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka… Read more »