RODO

SZANOWNI PAŃSTWO, Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego American Corner Radom przykłada szczególną wagę do ochrony Państwa danych osobowych. 25 maja 2018 roku wchodzą w życie zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych. To krok w kierunku zagwarantowania jeszcze lepszej ochrony Państwa prywatności, zwiększenia bezpieczeństwa danych w sieci, w szczególności danych wrażliwych, co traktujemy… Read more »

STORY TIME -Stories, Rhymes & Puzzles for Kids

W najbliższą sobotę  5 stycznia  zapraszamy  na spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych – “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za… Read more »

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!!!

May your Christmas sparkle with moments of love, laughter and goodwill. And may the year ahead be full of contentment and joy. Have a Merry Christmas and we look forward to seeing you in 2019!

Konferencja PASJA INSPIRACJA MOTYWACJA 2018 #AmCRadomConference2018

Druga edycja konferencji motywacyjnej Pasja Inspiracja Motywacja 2018 już za nami. Tematem tegorocznego wydarzenia zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości były „Media i Nowe Technologie w Edukacji i Biznesie”. W dniach 16, 17 listopada podczas konferencji zorganizowanej przez American Corner Radom wspólnie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i Radomskim Klubem Środowisk Twórczych i Galerią… Read more »

November 12-16th – International Education Week

International Education Week to międzynarodowa inicjatywa amerykańskiego Departamentu Stanu i Departamentu Edukacji, mająca na celu promowanie programów wymiany międzynarodowej i zachęcanie do uczestniczenia w nich, dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniami. Co roku w listopadzie Centra Doradztwa EducationUSA na całym świecie organizują prezentacje, wykłady, warsztaty zachęcające młodych ludzi do podjęcia nauki w USA, zaś naukowców… Read more »

14XI 2018 – International Students Day

14 listopada (środa) 2018 r. studenci z Polski i z całego świata będą mogli wziąć udział w największych wirtualnych targów edukacyjnych: International Students Day, organizowanych przez CollegeWeek Live i EducationUSA przy wsparciu amerykańskiego Departamentu Stanu.     Na czym polega International Students Day? Są to organizowane cyklicznie (kilka razy do roku) targi przez Internet. Bierze w nich udział… Read more »