RODO

SZANOWNI PAŃSTWO, Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego American Corner Radom przykłada szczególną wagę do ochrony Państwa danych osobowych. 25 maja 2018 roku wchodzą w życie zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych. To krok w kierunku zagwarantowania jeszcze lepszej ochrony Państwa prywatności, zwiększenia bezpieczeństwa danych w sieci, w szczególności danych wrażliwych, co traktujemy… Read more »

BUILD BRIDGES – NOT FENCES. March-May 2019.

#BUILDBRIDGESNOTFENCES project is a Polish-Ukrainian-Roma Workshop of Film and Journalistic Reportage, complemented by series of media literacy trainings for educators who work with minority group students, with particular emphasis on teaching multiculturalism via media. The program BUILD BRIDGES  – NOT FENCES  consists of: a) complex series of practical journalistic&film workshops directed to Polish, Roma and… Read more »

PHILCON 2019. Ogólnopolska studencka konferencja anglistyczna. 28.03.2019

Ogólnopolska studencka konferencja PHILCON 2019 organizowana przez Koło Naukowe Anglistów UTH Radom, której już po raz kolejny mamy wielką przyjemność partnerować, zbliża się wielkimi krokami. Już teraz przypominamy o rezerwacji daty w kalendarzu. Bądźcie z nami! To już druga edycja studenckiej konferencji anglistycznej w Radomiu, podczas której w mniej formalnej, przyjaznej atmosferze studenci i doktoranci… Read more »

Story Time – Reading to Kids

W najbliższą sobotę  16 lutego stycznia  zapraszamy  najmłodszych na kolejne spotkanie z językiem angielskim “STORY TIME”. Poprzez proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za granicą. Zapraszamy… Read more »

Let’s talk about plastic pollution – Coffee Talk with Jeremy

Pierwsze spotkanie z cyklu długo wyczekiwanej przez Was, nowej edycji COFFEE TALK już w najbliższą sobotę. Zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą porozmawiać w języku angielskim. Tym razem spotka się z Wami Jeremy Berryman, który zachęci do rozmowy o….plastic pollution. Zapraszamy w sobotę 02.02.2019 na godz. 11.00

Apply for the Global Entrepreneurship Summit: GES 2019

What are the goals of GES 2019? The Global Entrepreneurship Summit is held annually and aims to promote entrepreneurship worldwide. It offers a unique, international platform for companies to demonstrate their innovative solutions to major challenges facing the world today. The summit helps these innovators establish links with foreign investors. GES 2019 will bring together… Read more »