Story Time – Reading to Kids

W najbliższą sobotę  16 lutego stycznia  zapraszamy  najmłodszych na kolejne spotkanie z językiem angielskim “STORY TIME”. Poprzez proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne wprowadzamy dzieci w świat języka angielskiego. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za granicą. Zapraszamy… Read more »

Let’s talk about plastic pollution – Coffee Talk with Jeremy

Pierwsze spotkanie z cyklu długo wyczekiwanej przez Was, nowej edycji COFFEE TALK już w najbliższą sobotę. Zapraszamy tych wszystkich, którzy chcą porozmawiać w języku angielskim. Tym razem spotka się z Wami Jeremy Berryman, który zachęci do rozmowy o….plastic pollution. Zapraszamy w sobotę 02.02.2019 na godz. 11.00

Apply for the Global Entrepreneurship Summit: GES 2019

What are the goals of GES 2019? The Global Entrepreneurship Summit is held annually and aims to promote entrepreneurship worldwide. It offers a unique, international platform for companies to demonstrate their innovative solutions to major challenges facing the world today. The summit helps these innovators establish links with foreign investors. GES 2019 will bring together… Read more »

STORY TIME -Stories, Rhymes & Puzzles for Kids

W najbliższą sobotę  19 stycznia  zapraszamy  na spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych – “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za… Read more »

MERRY CHRISTMAS and HAPPY NEW YEAR!!!

May your Christmas sparkle with moments of love, laughter and goodwill. And may the year ahead be full of contentment and joy. Have a Merry Christmas and we look forward to seeing you in 2019!

Konferencja PASJA INSPIRACJA MOTYWACJA 2018 #AmCRadomConference2018

Druga edycja konferencji motywacyjnej Pasja Inspiracja Motywacja 2018 już za nami. Tematem tegorocznego wydarzenia zorganizowanego w ramach Międzynarodowego Tygodnia Przedsiębiorczości były „Media i Nowe Technologie w Edukacji i Biznesie”. W dniach 16, 17 listopada podczas konferencji zorganizowanej przez American Corner Radom wspólnie z Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej Elektrownia i Radomskim Klubem Środowisk Twórczych i Galerią… Read more »