RODO

SZANOWNI PAŃSTWO, Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego American Corner Radom przykłada szczególną wagę do ochrony Państwa danych osobowych. 25 maja 2018 roku wchodzą w życie zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych. To krok w kierunku zagwarantowania jeszcze lepszej ochrony Państwa prywatności, zwiększenia bezpieczeństwa danych w sieci, w szczególności danych wrażliwych, co traktujemy… Read more »

Program FLEX 2019/2020 – szansa na darmową edukację w USA

Program FLEX (Future Leaders Exchange Program), zatwierdzony przez Kongres Stanów Zjednoczonych w 1992, jest  całorocznym, w pełni finansowanym przez Departament Stanu USA programem wymiany uczniów szkół średnich, którzy wyjeżdżają do Stanów Zjednoczonych na cały rok szkolny. Od 26 lat w programie FLEX uczestniczyło ponad 27 000 uczniów ze szkół średnich z Europy, Eurazji oraz Azji… Read more »

“Relacja to Fundament Edukacji”-Part II. 15.09.2018

Z uwagi na to, że poprzednie spotkanie z Renatą Berryman cieszyło się tak dużym zainteresowaniem i niestety przez wzgląd na Państwa komfort na szkolenie przyjęliśmy zaledwie 1/3 chętnych, zapraszamy na drugą odsłonę seminarium “Relacja to fundament edukacji “. 15.09 (sobota), godz: 13:00 Miejsce: siedziba American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33, Radom Wstęp wolny. Spotkanie w… Read more »

“Relacja to Fundament Edukacji”. 31.08.2018 – Zaproszenie na szkolenie metodyczne dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów….

Już niebawem początek nowego roku szkolnego 2018/2019! Dla nauczycieli to dobry czas na dodatkową porcję energii, aby stawić czoła nowym wyzwaniom.  Na koniec wakacji zapraszamy państwa do udziału w bezpłatnym, certyfikowanym szkoleniu metodycznym, poświęconym budowaniu i utrzymywaniu dobrych relacji nauczyciel – uczeń – rodzic. Naszą propozycję kierujemy do pedagogów, nauczycieli  oraz studentów (przyszłych nauczycieli). Na… Read more »

Stan Breckenridge – Koncert Amerykańskiej Muzyki Filmowej. 05.07.2018

Już po raz kolejny charyzmatyczny jazzman z USA spotka się z radomską publicznością w ramach festiwalu Kameralne Lato. Tym razem w repertuarze koncertu znajdą się przeboje muzyki filmowej, takie jak:  “As Time Goes By” (Casablanca), “Summer time” (Porgy & Bess) czy “Old Man River” (Showboat), a wszystko to w autorskich aranżacjach artysty.  Koncert będzie przeplatany narracją,… Read more »