Spotkanie z Dianne Cohen – amerykańską artystką, aktywistką na rzecz ochrony środowiska. 23.03.2017

Published on: Category:
Interesujesz się ochroną środowiska bądź sztuką? Troska o dobro Matki Natury nie jest Ci obca? Przeraża Cię to co dzieje się z naszą planetą i szukasz sposobów jak temu zaradzić? Lub po prostu lubisz j. angielski i chcesz wziąć udział w spotkaniu z amerykańską aktywistką i artystką? Jeśli na któreś z powyższych pytań odpowiedzieliście twierdząco to nasze spotkanie jest właśnie dla Was. Już 23 marca (czwartek) w American Corner oraz w Łaźni będziemy gościć amerykańską artystkę wizualną oraz aktywistkę na rzecz ochrony środowiska – Dianne Cohen. W tym dniu planujemy spotkanie o godz. 12 w Galerii Łaźnia, ul. Traugutta 31/33, podczas którego nasz gość opowie o swoich działaniach w ramach przynależności do tzw. Plastic Pollution Coalition (więcej info. na temat organizacji oraz samej artystki znajdziecie tutaj: www. plasticpollutioncoalition.org )
Galeria Łaźnia, ul. Traugutta 31/33
Czwartek 23 marca, godzina 12:00
Spotkanie z Dianne Cohen. Spotkanie w j. angielskim
Spotkanie na zapisy. Rejestracja: library.acradom@gmail.com
Kogo szukamy?
Zapraszamy osoby, które są zaangażowane w poniższe tematy:
– ochrona środowiska
– szkodliwość plastiku
– sztuka współczesna, plastik jako materiał artystyczny
– recykling
– organizacje pozarządowe wspierające ochronę środowiska
Poszukujemy osób aktywnych, którzy chętnie wezmą udział w spotkaniu i dyskusji z artystką.
Obowiązuje rejestracja na spotkanie.
Na zgłoszenia czekamy do 21 marca (wtorek) do godz. 12. W celu rejestracji prosimy o wysłanie e-maila na adres: library.acradom@gmail.com W temacie należy wpisać; plastic pollution, a w treści wiadomości podać: nazwisko i imię oraz swój wiek.
Na spotkanie zapraszamy jedynie tych, którzy dostaną od nas e-mailowe potwierdzenie rejestracji. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Organizatorzy: American Corner Radom, RKŚTiG “Łaźnia”

Współpraca: Ambasada USA w Warszawie