November 13-17th. Inernational Education Week. Harmonogram spotkań w AmC Radom

Published on: Category:

 

 16.XI.2017 (Czwartek)

16.00-17.00

“Do you want to study in the USA and don’t know what to start with?”- „Coffee Talk”.

Spotkanie konwersacyjne z Vanessą DeWig, absolwentka Wydziału Antropologi na University of Chicago. Porozmawiamy o systemie szkolnictwa wyższego w USA, życiu na campusie oraz możliwościach pracy dla studentów. Zapraszamy uczestników programów wymiany studenckiej oraz osoby zainteresowane studiami w USA do dyskusji i wymiany doświadczeń.

17.00-18.30

”Studying and Living in the USA?”

Spotkanie ze stypendystką programu Fulbright Poland  Jiwon Park dla uczniów szkół średnich zainteresowanych studiami w USA ( i ich rodziców). Jiwon opowie o swoich doświadczeniach związanych ze studiami na jednej z najbladziej prestiżowych uczelni amerykańskich, o swoim dorobku naukowym  oraz realiach życia studenckiego w USA.   W programie również indywidualne konsultacje.

17.XI. 2017 (Piątek)

        10.30-12.00

      ”Why is it worth studying in the USA?”

Jiwon Park, amerykańska stypendystka programu Fulbrighta w Polsce, absolwentka MIT  (Massachusetts Institute of Technology), opowie o swoich doświadczeniach związanych ze studiami na jednej z najbardziej prestiżowych uczelni amerykańskich, procesie aplikacji  oraz realiach życia studenckiego. Uczestnicy dowiedzą się jakie dokumenty powinni przygotować,  jakie zdać egzaminy i gdzie szukać informacji na temat finansowania studiów.

Jiwon Park: stypendystka programu Fulbright w Polsce, absolwentka MIT, aktualnie kontynuujaca swoje prace badawcze na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Chemii