Grudniowe spotkanie Klubu Komiksowego

Zapraszamy na spotkanie wszystkich miłośników komiksu 11 grudnia na godz.17. Tym razem będziemy rozmawiać o komiksach science fiction (nie tylko amerykańskich). Jeżeli macie swoje ulubione komiksy, nie zapomnijcie zabrać ich ze sobą na spotkanie. Do zobaczenia! Obraz Jonny Lindner z Pixabay.

Zapraszamy na warsztaty Klubu Młodych Liderek

Bezpłatne warsztaty dla młodych kobiet, które chciałyby odgrywać wpływowe role w organizacjach, przyszłych przedsiębiorców, polityków, liderów społecznych, edukatorek, a także matek, siostr i żon. Jeśli masz przynajmniej 18 lat i chciałabyś:nauczyć się mówić „nie” w trudnych sytuacjachstworzyć plan rozwoju swojego potencjałunauczyć się, jak być bardziej efektywnymZapraszamy! Ruszamy 12 listopada.Warsztaty będą prowadzone tylko w języku angielskim… Read more »

Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC – spotkanie z Reedem Tuckerem.

Zapraszamy na spotkanie z Reedem Tuckerem, pisarzem, krytykiem filmowym, autorem książki „Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC”, ekspertem w dziedzinie amerykańskiej popkultury.  Spotkanie odbędzie się 25 października, 17:30-19 w American Corner UŁ, w budynku BUŁ (drugie piętro, pokój 202). Wstęp wolny. Spotkanie autorskie z podpisywaniem książki poprowadzi Piotr Komorowski, kurator wystawy „Sztuka DC. Świt superbohaterów”…. Read more »

Sobotni Klub Konwersacyjny

Klub poprowadzi Craig i Merry, wcześniejsze zapisy nie są konieczne. Temat ustalamy na początku spotkania. Najbliższe spotkanie 19 października, w godz. 11-12. Wstęp wolny. Zapraszamy!

United States of Komiks – przyłącz się do klubu!

Spotykamy się raz w miesiącu. Rozmawiamy o komiksach amerykańskich (i nie tylko), a także o ich filmowych i serialowych adaptacjach. Najbliższe spotkanie 16.10, godz.17. Klub ma swoją stronę na FB i konto na Youtube (Zjednoczone Stany Komiksu).

Klub Konwersacyjny w nowym semestrze

Zapraszamy do naszego klubu konwersacyjnego. Po angielsku, z naszymi wolontariuszami z USA, rozmawiamy w każdy czwartek w godz.17-18. Obowiązują wcześniejsze zapisy.