Styczniowe spotkanie Klubu Komiksowego

Zapraszamy na spotkanie wszystkich miłośników komiksu 8 stycznia na godz.17. Tym razem będziemy rozmawiać o komiksach nawiązujących do stylu belle époque (nie tylko amerykańskich). Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich ulubionych komiksów!

Zapraszamy na warsztaty Klubu Młodych Liderek

Bezpłatne warsztaty dla młodych kobiet, które chciałyby odgrywać wpływowe role w organizacjach, przyszłych przedsiębiorców, polityków, liderów społecznych, edukatorek, a także matek, siostr i żon. Jeśli masz przynajmniej 18 lat i chciałabyś:nauczyć się mówić „nie” w trudnych sytuacjachstworzyć plan rozwoju swojego potencjałunauczyć się, jak być bardziej efektywnymZapraszamy! Ruszamy 12 listopada.Warsztaty będą prowadzone tylko w języku angielskim… Read more »

Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC – spotkanie z Reedem Tuckerem.

Zapraszamy na spotkanie z Reedem Tuckerem, pisarzem, krytykiem filmowym, autorem książki „Mordobicie. Wojna superbohaterów. Marvel kontra DC”, ekspertem w dziedzinie amerykańskiej popkultury.  Spotkanie odbędzie się 25 października, 17:30-19 w American Corner UŁ, w budynku BUŁ (drugie piętro, pokój 202). Wstęp wolny. Spotkanie autorskie z podpisywaniem książki poprowadzi Piotr Komorowski, kurator wystawy „Sztuka DC. Świt superbohaterów”…. Read more »

Sobotni Klub Konwersacyjny

Klub poprowadzi Craig i Merry, wcześniejsze zapisy nie są konieczne. Temat ustalamy na początku spotkania. Najbliższe spotkanie 19 października, w godz. 11-12. Wstęp wolny. Zapraszamy!

United States of Komiks – przyłącz się do klubu!

Spotykamy się raz w miesiącu. Rozmawiamy o komiksach amerykańskich (i nie tylko), a także o ich filmowych i serialowych adaptacjach. Najbliższe spotkanie 16.10, godz.17. Klub ma swoją stronę na FB i konto na Youtube (Zjednoczone Stany Komiksu).