Kalifornia – zdjęcia z podróży

Published on: Category:

Kalifornia - zdjęcia z podróżyAmerican Corner Lublin pod patronatem Ambasady USA w Warszawie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Marty i Radosława Cechowicz pt. Kalifornia – zdjęcia z podróży we wtorek 21.10.2014 roku o godzinie 18.00 na ulicy Szaserów 13-15 (budynek Biblio).

 

Niewiele jest na świecie ludzi, którzy nie słyszeli o Kalifornii – to tutaj są plaże jak z bajki, plany filmowe, wielkie miasta i ogromne możliowści. Kalifornia zadziwia różnorodnością krajobrazu, od pustyń na południu do gęstych lasów na północy, od łagodnych zboczy winnic i sadów Central Valley do ostrych, granitowych ścian gór Sierra. Chcieliśmy tę różnorodność pokazać na naszych zdjęciach z podróży.

 

Marta Cechowicz z wykształcenia anglista, pracuje na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II, interesuje się historią Stanów Zjednoczonych oraz zagadnieniami kompetencji inter-kulturowej w nauczaniu języków obcych.

Radosław Cechowicz, inżynier automatyk, pracuje na Politechnice Lubelskiej, zajmuje się problemami sterowania produkcją, z zamiłowania żeglarz i fotograf.