13.04.2019. Build Bridges not Fences – zapraszamy na dwa kolejne spotkania

W najbliższą sobotę 13 kwietnia zapraszamy na dwa kolejne bezpłatne spotkania w ramach projektu #builgbrigdesnotfences. Naszymi prelegentami będą specjaliści w dziedzinie wykorzystywania mediów w edukacji Magdalena Dygała i Jarosław Basaj, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, pomysłami i niezwykle atrakcyjnymi metodami pracy. Ilość miejsc organiczona -na spotkania obowiązuje rejestracja pod adresem: library.acradom @gmail.com. Szczegóły wydarzenia poniżej…. Read more »

Intercultural communication/Cultural differences- Build bridges – not fences. 07.04.2019

W niedzielę 7 kwietnia zapraszamy Was na spotkanie z naszą nową native speaker – Jennifer Petersak. Porozmawiamy o różnicach kulturowych (które są widoczne także na zajęciach w szkole) i o komunikacji międzykulturowej. Wydarzenie będzie miało charakter klubu konwersacyjnego, pytania do prowadzącej mile widziane. Spotkanie w ramach projektu BUILD BRIDGES – NOT FENCES.Spotkanie w j. angielskim…. Read more »

Story Time – stories, rhymes & puzzles. 06.04.2019

W najbliższą sobotę  6 kwietnia zapraszamy  na spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych – “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za… Read more »

STORY TIME -Stories, Rhymes & Puzzles for Kids

W najbliższą sobotę  19 stycznia  zapraszamy  na spotkanie z językiem angielskim dla najmłodszych – “STORY TIME”. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania prowadzone są przez panią Justynę Mazurek, lektorkę języka angielskiego z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi w Polsce i za… Read more »

RODO

SZANOWNI PAŃSTWO, Państwa zaufanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego American Corner Radom przykłada szczególną wagę do ochrony Państwa danych osobowych. 25 maja 2018 roku wchodzą w życie zmiany w przepisach dotyczących danych osobowych. To krok w kierunku zagwarantowania jeszcze lepszej ochrony Państwa prywatności, zwiększenia bezpieczeństwa danych w sieci, w szczególności danych wrażliwych, co traktujemy… Read more »

Build Bridges Not Fences. “Budowanie szacunku i relacji w klasie”- warsztaty metodyczne dla nauczycieli.

#buildbridgesnotfences. Budowanie relacji, wzajemny szacunek, emocje, przestrzeń osobista, komunikacja, wielokulturowość to tylko niektóre z ważnych tematów, o których dyskutowaliśmy podczas warsztatów metodycznych dla nauczycieli z #RenataBerryman. Nasza prowadząca – doświadczony metodyk i edukator podzieliła się z nami swoimi doświadczeniami i pomysłami jak budować i dbać o dobre relcje, a także jak zmierzyć się z różnorodnóścią w… Read more »