INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż: 1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „Łaźnia” Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria w ramach, której prowadzone jest centrum informacji i kultury „American Corner”   z siedzibą w Radomiu,  ul. Traugutta… Read more »

NO LIMITS. Coffee Talk with REVolution Dance

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z serii zajęć językowych COFFEE TALK. Tym razem gośćmi będą tancerze z Kalifornii i Florydy – grupa REVolutions Dance. Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do tych z Państwa, których interesuje temat niepełnosprawności , przełamywania słabości, terapii poprzez taniec. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, poznania historii niezwykłych… Read more »

REVolution Dance- niezwykła grupa taneczna z USA w Radomiu. 6 grudnia 2019.

W najbliższy piątek 6 grudnia będziemy gościć niezwykłą grupę taneczną z USA – REVolution Dance. Organizatorem serii wydarzeń związanych z pobytem grupy w Radomiu są Ambasada Stanów Zjednoczonych w Warszawie, American Corner Radom oraz Stowarzyszenie Budujemy Przystań. Wyjątkowość grupy polega na różnorodności tancerzy. Wśród nich są osoby z niepełnosprawnościami oraz osoby pełnosprawne. Działalność artystów obejmuje,… Read more »

“Think Outside the BOX”-22.10.2019

Konferencja Think Outside The BOX THINK OUTSIDE THE BOX – za nami. Rewelacyjna konferencja, podczas której młodzież z Radomia mogła dowiedzieć się więcej m.in. o EducationUSA, EducationUSA Poland, możliwościach studiowania za granicą, o tym jak właściwie przygotować się do rozpoczęcia nauki w innym kraju. Mówiliśmy także o tym jak dokonać wyboru ścieżki zawodowej, o profesjach… Read more »

Konferencja American Corner Radom: #PIM2019 – PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA-III edycja. 15,16 listopada 2019.

Trzecia edycja konferencji motywacyjnej PIM 2019 już za nami. Nasi speakerzy podczas 2 dni trwania konferencji z wielką pasją inspirowali, motywowali i zachęcali do działania licznie zgromadzoną publiczność. Nie zabrakło pasjonujących historii sukcesu, opowieści o porażkach a przede wszystkim inspiracji i motywacji do doskonalenia się i realizowania własnych celów. Wydarzenie zorganizowane w ramach Światowego Tygodnia… Read more »

PIM: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA. Trzecia Edycja Konferencji Motywacyjnej.

American Corner Radom oraz partnerzy zapraszają na trzecią już edycję konferencji motywacyjnej PIM: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA. Tym razem wśród prelegentów znajdą się m.in.: edukatorzy, trenerzy, amerykańscy dyplomaci, przedstawiciele świata biznesu i mediów, psychologowie i samorządowcy.Zapraszamy na dwa dni ciekawych i energetycznych wystąpień. Dziewięciu mówców, ponad 180 minut pasjonujących “stories”, panele dyskusyjne z udziałem publiczności i…wiele… Read more »