PIM 2020 – CONFERENCE ONLINE (28-29-30 May 2020)

Choć czasy trudne, tym bardziej z ogromną przyjemnością zapraszamy Państwa do udziału w czwartej już edycji konferencji pełnej PASJI INSPIRACJI MOTYWACJI – PIM 2020. Tym razem ze względu na nietypową sytuację zawitamy wprost do Waszych domów za pośrednictwem platformy ZOOM. Przed nami 3 dni motywujących wystąpień, 10 inspirujących prelegentów, odrobina kojącej muzyki oraz dyskusje z… Read more »

My American Adventure: Retro Bike Jamboree 10.01.2020

W najbliższy piątek zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu MY AMERICAN ADVENTURE/Moja amerykańska przygoda. Tym razem spotykamy się w kameralnych wnętrzach radomskiej Łaźni. Poniżej znajdą Państwo szczegółowe informacje: 10 stycznia (piątek) 2020  – MY AMERICAN ADVENTURE: Retro Bike Jamboree godz. 18:00 Spotkanie w j. polskim. Wstęp wolny. Żeromskiego 56 Organizator: American Corner Radom,… Read more »

Story Time – stories, rhymes & puzzles for kids. 11.01.2020

Z początkiem nowego roku wracamy z radością ze znanym i lubianym programem dla najmłodszych STORY TIME. Story time to cykl spotkań językiem angielskim dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat. Proste historie, rymowanki, zabawy językowe oraz tematyczne zajęcia manualne to doskonały sposób aby rozpocząć przygodę z językiem angielskim. Spotkania będą odbywać się regularnie… Read more »

Empower yourself: motywacja i nastawienie. 08.01.2020

Zapraszamy na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu EMPOWER YOURSELF.Data: 08.01 (środa), godz: 16:30Miejsce: American Corner RadomTemat: Motywacja i nastawienie, czyli jak realizować plany i cieszyć się zmianą.Prowadzenie: Magda Zawadzka – certyfikowany coach, tłumacz i lektor j. angielskiego. Wstęp wolny.Spotkanie w j. polskim. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności pod adresem: library.acradom@gmail.comW temacie wpisujemy EMPOWER… Read more »

Tancerze REVolution Dance w Radomiu

6 grudnia mieliśmy ogromną przyjemność gościć w naszym mieście tancerzy grupy REVolution Dance ze Stanów Zjednoczonych. Artyści przyjechali do Radomia na zaproszenie American Corner Radom oraz Stowarzyszenia Budujemy Przystań, a wszystko to mogło się odbyć dzięki stałej współpracy z Ambasadą Stanów Zjednoczonych w Warszawie. . Na początek dnia artyści odwiedzili placówkę Stowarzyszenia Budujemy Przystań gdzie… Read more »

NO LIMITS. Coffee Talk with REVolution Dance

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z serii zajęć językowych COFFEE TALK. Tym razem gośćmi będą tancerze z Kalifornii i Florydy – grupa REVolutions Dance. Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do tych z Państwa, których interesuje temat niepełnosprawności , przełamywania słabości, terapii poprzez taniec. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, poznania historii niezwykłych… Read more »