Assistive Devices and Technologies for Visually Impaired; November 30th

Published on: Category:

kamil1Technologie w służbie osobom niewidomym i niedowidzącym.

Zapraszamy na spotkanie dotyczące technologii wspierających osoby niewidome oraz niedowidzące.

Do kogo skierowane jest spotkanie?

Osoby z problemami wzroku, nauczyciele i opiekunowie pracujący/zajmujący się osobami niewidomymi oraz wszyscy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat technologii wspierających osoby niewidome.
30 listopada (środa) 2016, godz: 16:00 – 18:00
Miejsce: American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33
Wstęp wolny. Spotkanie w j. polskim.

O prowadzącym:
Kamil Kubicki jest nauczycielem akademickim. W 2009r. uzyskał tytuł doktora nauk humanistycznych w zakresie historii nowożytnej w Instytucie Historii na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Zajmuje się głównie losami Polaków na emigracji w XIX i XX wieku, jest stypendystą Towarzystwa Historyczno-Literackiego w Paryżu i Polskiej Akademii Umiejętności w Krakowie. Aktywnie działa społecznie; jest wolontariuszem akcyjnym w Hospicjum Matki Bożej Królowej Apostołów w Radomiu, był również związany ze Społecznym Komitetem Ratowania Zabytków Radomia. Od 2011r. jest prezesem Stowarzyszenia Mosty do Zatrudnienia, które wspiera osoby niepełnosprawne, aktywizując je zawodowo, sam jest osobą niewidomą.

Jak aplikować?
Zainteresowanych prosimy o rejestrację e-mailową pod adresem: library.acradom@gmail.com W temacie prosimy wpisywać: warsztat technologia w służbie niewidomym i niedowidzącym, a w treści wiadomości prosimy podać swoje imię/nazwisko, reprezentowaną instytucję (bądź dopisek osoba prywatna) oraz nr kontaktowy. Zgłoszenia przyjmujemy do 29 listopada do godz 16. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na spotkanie zapraszamy jedynie tych z Państwa, którzy otrzymają od nas e-mailowe potwierdzenie przyjęcia na listę uczestników.