November 22nd. “Volunteering and hosting matter – the story of Carlos Collard”

Published on: Category:

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie  z amerykańskim gościem, który już w najbliższą środę odwiedzi nasz American Corner. Tym razem zawita do nas przedstawiciel środowiska NGO w USA, wolontariusz International Visitors Council of Los Angeles (IVCLA), absolwent słynnego UCLA, a przede wszystkim z człowiek o pięknej historii, który udowadnia, że mimo wielu przeciwności losu, warto pielęgnować w sobie ambicję i mierzyć wysoko. Naszym gościem będzie Carlos Collard, współzałożyciel the South Robertson Neighborhoods Council (SORO NC) – organizacji, która jest hybrydą oddolnej działalności ruchu obywatelskiego i instytucji miejskiej, która działa na rzecz miasta L.A. i jego mieszkańców.

Carlos podzieli się z nami historią swojego życia i opowie jak ważny jest dla niego wolontariat, dyplomacja publiczna, praca w międzynarodowym środowisku i podróże, które kształcą lepiej niż książki.

Zapraszamy wszystkich, którzy mają ochotę porozmawiać z naszym gościem i wziąć udział w nietuzinkowym spotkaniu. Wydarzenie odbędzie się w siedzibie AmC. Język wydarzenia – j. angielski. Wstęp wolny. 

Środa, 22 listopada, godz. 18:00 – 19:30

Miejsce: siedziba American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33

Wstęp wolny.

Spotkanie w j. angielskim