“Relacja to Fundament Edukacji”-Part II. 15.09.2018

Published on: Category:

Z uwagi na to, że poprzednie spotkanie z Renatą Berryman cieszyło się tak dużym zainteresowaniem i niestety przez wzgląd na Państwa komfort na szkolenie przyjęliśmy zaledwie 1/3 chętnych, zapraszamy na drugą odsłonę seminarium “Relacja to fundament edukacji “.

15.09 (sobota), godz: 13:00
Miejsce: siedziba American Corner Radom,
ul. Traugutta 31/33, Radom
Wstęp wolny.
Spotkanie w j. angielskim.
Obowiązuje rejestracja na spotkanie.

Zgłoszenia przyjmujemy JEDYNIE pod poniższym linkiem: https://bit.ly/2wI1Dc9

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.09 (poniedziałek) bądź do momentu wyczerpania wolnych miejsc. O przyjęciu na szkolenie decyduje kolejność przesłania poprawnie wypełnionego formularza. Nie przyjmujemy zgłoszeń grupowych.
Ci z Was, którzy znajdą się na liście otrzymają od nas e-mailowe potwierdzenie przyjęcia na spotkanie.

Szkolenie poprowadzi dla państwa ponownie Renata Berryman – nauczycielka, pasjonatka języka angielskiego oraz kultury brytyjskiej. Doradca do spraw metodycznych w szkole Pro Futuro i Concorde International oraz Teacher Trainer dla Cambridge University Press Polska. “Lifelong learning” to jej motto, dlatego wciąż się uczy i szkoli.

A oto co sama prowadząca mówi o przygotowanym dla państwa szkoleniu :

„Czy wystarczy tylko mieć wspaniały warsztat doświadczeń czy kompetencje akademickie, aby być dobrym pedagogiem? Jeśli nie, to, czego jeszcze trzeba nam nauczycielom, aby wypracować w sobie edukatora 21 wieku? Podczas warsztatów poruszymy głównie temat relacji nauczyciel – uczeń – rodzic, zależności pomiędzy każdym z nich. Spojrzymy na wypróbowane sposoby budowania naszego autorytetu, wspierania ucznia, zasiewania pozytywnej atmosfery oraz współpracy z rodzicami. Zapraszam na intensywne, obfitujące w praktyczne rozwiązania i techniki spotkanie”