Konferencja: PASJA, INSPIRACJA, MOTYWACJA – edycja nr II.

Published on: Category:

Już 16 i 17 listopada ruszamy z drugą edycją konferencji motywacyjnej PIM – PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION. Tym razem motyw przewodni wydarzenia to: media i nowe technologie w służbie edukacji i biznesu.

Nasza impreza skierowana jest przede wszystkim to edukatorów, studentów oraz uczniów szkół średnich, ale także do wszystkich pasjonatów edukacji, samorozwoju i osób, którym bliska jest tematyka mediów oraz nowych technologii.

PIM – PASSION, INSPIRATION, MOTIVATION to szereg spotkań z mówcami, którzy inspirują, motywują do działania i zarażają pozytywną energią. Formuła konferencji jest zbliżona do schematu wystąpień TED talks. W tym roku mamy dla Was 9 prelegentów = 9 max. 20 minutowych prezentacji opartych na zasadach storytellingu plus ofertę specjalną dla nauczycieli: dodatkowy warsztat poświęcony edukacji medialnej: „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” – film i media w edukacji – wstęp. Prowadzenie: Anna Równy.

WEJŚCIA INDYWIDUALNE NA KONFERENCJĘ:

Darmowe wejściówki na wydarzenie do odbioru w siedzibie American Corner Radom , ul. Traugutta 31/33 w godzinach pracy placówki.
Istnieje możliwość uzyskania osobnych biletów na piątek i na sobotę.

WEJŚCIA GRUPOWE NA KONFERENCJĘ/INFO.DLA NAUCZYCIELI:

Już dziś zapraszamy Państwa do rezerwowania miejsc dla swoich uczniów. Z uwagi na to, że dysponujemy ograniczoną przestrzenią, a impreza skierowana jest także do szerszej publiczności, prosimy Państwa o zgłaszanie max. 20 osobowych grup reprezentujących daną szkołę na piątek i max. 30 osobowych grup na sobotę.
Wydarzenie odbędzie się w budynku naszego partnera – Mazowieckim Centrum Sztuki Współczesnej ELEKTROWNIA przy ul. Kopernika 1 w Radomiu.

JAK REZERWOWAĆ MIEJSCA NA KONFERENCJĘ:

Zainteresowanych opiekunów grup prosimy o przesłanie e-maila na adres: library.acradom@gmail.com wpisując w tytule PIM – PASSION INSPIRATION MOTIVATION. W treści wiadomości należy podać nazwę szkoły, ilość uczniów, datę (piątek czy sobota; istnieje możliwość rezerwacji miejsc na dwa dni) oraz kontakt do opiekuna. Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Otrzymają Państwo od nas e-mailowe potwierdzenie rezerwacji oraz dalsze szczegółowe info.o wydarzeniu. Zachęcamy by wśród uczestników znaleźli się uczniowie/studenci, których interesuje motyw przewodni konferencji bądź tematy związane z samorozwojem i pedagogiką.

Zgłoszenia grup zorganizowanych przyjmujemy do 13 listopada bądź do wyczerpania ilości miejsc przewidzianych dla szkół. Prosimy o nadsyłanie zgłoszeń wyłącznie drogą e-mailową.

WARSZTATY DLA EDUKATORÓW:

Dodatkowo, niniejszym otwieramy nabór na darmowe certyfikowane warsztaty dla nauczycieli poświęcone edukacji medialnej, które odbędą się w piątek w godz.14:30 – 15:30 także w Elektrowni. Piątkowym spotkaniem rozpoczniemy cykl szkoleń poświęconych edukacji medialnej, które będą odbywały się w American Corner Radom na przestrzeni najbliższych miesięcy. Szczegółowe info. na temat najbliższych warsztatów znajdą Państwo poniżej.

JAK REZERWOWAĆ MIEJSCE NA WARSZTATY: „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” – film i media w edukacji – wstęp. Prowadzenie: Anna Równy.

Zainteresowanych edukatorów prosimy o przesłanie osobnego zgłoszenia drogą e-mailową na adres: library.acradom@gmail.com w tytule wpisując: WARSZTATY DLA EDUKATORÓW. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, tel.kontaktowy, reprezentowaną instytucję oraz krótką notkę wyjaśniającą dlaczego chcą Państwo wziąć udział w warsztacie. Wszyscy z Państwa, którzy zostaną przyjęci na listę, otrzymają od nas e-mailowe potwierdzenie uczestnictwa. Ilość miejsc ograniczona.

Program konferencji

Warsztaty dla edukatorów