“Empower yourself” – propozycja spotkań w American Corner Radom

Published on: Category:

Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego przygotowaliśmy dla Was kilka nowych serii spotkań, które będą się odbywały w AMERICAN CORNER RADOM na przestrzeni najbliższych miesięcy. Jedną z nich jest cykl spotkań warsztatowych EMPOWER YOURSELF, na który zapraszamy od października.

Jest nam miło poinformować Was, że w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy regularną współpracę z Magda Zawadzka – nauczycielką, trenerką, coachem i tłumaczem, która poprowadzi dla nas szereg warsztatów, spotkań i wykładów w ramach serii EMPOWER YOURSELF.
Zajęcia będą się odbywały co dwa tygodnie w środy. Startujemy zawsze o godz. 16:30. Przygotowaliśmy dla Państwa dwie wersje językowe: PL i ANG.

Poniżej znajdziecie szczegółowy opis oraz harmonogram zajęć na październik, listopad oraz grudzień. Każdorazowo info. o nadchodzących spotkaniach umieszczamy także na naszym otwartym profilu na Facebooku: https://www.facebook.com/AmericanCornerRadom/
oraz w naszym kalendarzu Google, który znajdziecie Państwo na stronie internetowej placówki American Corner Radom: https://amcorners.pl/radom/

Najbliższe spotkania:

EMPOWER YOURSELF – SPOTKANIA W J. POLSKIM:

1. Nie przestawaj marzyć – 16.10.2019, godz. 16:30
2. Cztery tendencje – 06.11.2019, godz. 16:30
3. Załóż ten kapelusz – 04.12.2019, godz. 16:30

EMPOWER YOURSELF – SPOTKANIA W J. ANGIELSKIM:

1. Dream away – 30 10.2019 Time: 16:30
2. Four Tendencies – 20.11.2019 Time: 16:30
3. Put this hat on – 11.12.2019 Time: 16:30

Do kogo skierowany jest program?

Zajęcia w j. polskim kierujemy do wszystkich, którzy interesują się rozwojem osobistym, edukacją, psychologią bądź po prostu szukają inspiracji i chcą spędzić czas w sposób kreatywny i twórczy.
Zajęcia w j. angielskim kierujemy do osób, które przede wszystkim chcą szlifować umiejętność mówienia w j. angielskim (wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym) oraz interesują się powyższymi zagadnieniami.
Zajęcia nie są przeznaczone dla grup zorganizowanych.

Na wszystkie zajęcia wstęp wolny. Wymagana każdorazowa rejestracja na spotkanie w tygodniu poprzedzającym warsztat. Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie zgłoszeń na adres: library.acradom@gmail.com w temacie wpisując EMPOWER YOURSELF + konkretna data spotkania, która Was interesuje. W treści wiadomości podajemy swoje imię, nazwisko oraz (ponownie) temat i datę spotkania.

Z uwagi na to, że zajęcia stanowią dość spójną całość, a rozwój to proces – zachęcamy do udziału w całej serii warsztatów:) Ilość miejsc ograniczona.

EMPOWER YOURSELF

If you ever wonder if there is anything you can do to grow, understand yourself and others better and to live a better life, an opportunity to do so is s coming in a series of meetings and workshops. If you decide to join our group at American Corner Radom, you will earn about effective tools to manage your life, organize your time and build positive relationships in both your personal and professional life.


1. Dream away – making a dream map and planning your future through images – Date: 30.10.2019

2. Four Tendencies – Are you good at keeping promises to yourself and others? Are you good at setting goals? Do you need outside help to do so? We will look at your personality profile and look at ways of making significant, lasting changes. Date: 20.11.2019

3. Put this hat on – Critical thinking helps us to understand the world better. In this session we will look at different tools which make it possible. 11.12.2019

MOC JEST W TOBIE / WEŹ ŻYCIE W SWOJE RĘCE

Jeśli zastanawiasz się, czy jest coś, co możesz zrobić, aby rozwijać się, lepiej rozumieć siebie i innych oraz żyć bardziej twórczo i świadomie, to czeka na Ciebie cała seria interesujących spotkań i warsztatów. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do naszej grupy w American Corner Radom, poznasz skuteczne narzędzia do zarządzania swoim życiem, czasem oraz sposoby budowania pozytywnych relacji zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.
Spotkania będą odbywały się w środowe popołudnia, raz w miesiącu i potrwają od października do czerwca.

1. Nie przestawaj marzyć – tworzenie mapy marzeń i planowanie przyszłości za pomocą obrazów. Data: 16.10.2019

2. Cztery tendencje – Czy umiesz dotrzymywać obietnic wobec siebie i innych? Czy jesteś dobry w wyznaczaniu sobie celów? Czy potrzebujesz do tego pomocy z zewnątrz? Przyjrzymy się Twojemu profilowi osobowości sposobom wprowadzania znaczących, trwałych zmian. Data: 06.11.2019

3. Załóż ten kapelusz – Krytyczne myślenie pomaga nam lepiej zrozumieć świat. W tej sesji przyjrzymy się różnym narzędziom, które to umożliwiają. Data: 04.12.2019

Nasza prelegentka o sobie samej:

Magdalena Zawadzka

Jestem nauczycielem, trenerką, coachem i tłumaczem. Na co dzień uczę angielskiego, prowadzę szkolenia i warsztaty dla nauczycieli. Interesują mnie najnowsze trendy w nauczaniu, kreatywność, proces uczenia się z motywacyjnego punktu widzenia, zmiany w języku oraz uczenie języka poprzez sztukę, literaturę i kulturę.

I am a teacher, teacher trainer, coach and translator. I teach individual students and exam groups, run training sessions and workshops for teachers. I am interested in the latest trends in teaching, creativity, the role of motivation in learning, changes in the language and teaching languages through art, literature and culture.

Fot: źródło: www.istockphoto.com