NO LIMITS. Coffee Talk with REVolution Dance

Published on: Category:

Mamy niezwykłą przyjemność zaprosić Państwa na kolejne spotkanie z serii zajęć językowych COFFEE TALK. Tym razem gośćmi będą tancerze z Kalifornii i Florydy – grupa REVolutions Dance.

Spotkanie kierowane jest przede wszystkim do tych z Państwa, których interesuje temat niepełnosprawności , przełamywania słabości, terapii poprzez taniec. Wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń, poznania historii niezwykłych gości oraz …szlifowania umiejętności mówienia w j. angielskim.

American Corner Radom, ul. Traugutta 31/33

6 grudnia 2019 (piątek), godz: 16:30 – 17:45

Topic: NO LIMITS. Coffee Talk with REVolution Dance.

SPOTKANIE W J. ANGIELSKIM.

Wstęp wolny.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, uprzejmie prosimy o rejestrację pod adresem library.acradom@gmail.com  W temacie wiadomości wpisujemy REVolutions Dance, a w treści podajemy swoje imię i nazwisko. 

O zespole:

REVolutions Dance założyli w 2005 roku Dwayne Scheuneman i Amie West. Poprzez swoją wyjątkową pracę łączą ludzi ponad podziałami i dzielą się tańcem w niezwykły sposób. Oprócz profesjonalnych występów tanecznych, REVolutions działa społecznie, dając możliwość ekspresji twórczej dzieciom i dorosłym, bez względu na ich sprawność i umiejętności. Do tej pory Ci niezwykli artyści występowali m.in. w Rosji, Chinach, Izraelu i wielu ośrodkach w USA.  Działalność artystów obejmuje – oprócz profesjonalnych występów tanecznych – prowadzenie programów edukacyjnych promujących różnorodność w sztuce. Taka współpraca otwiera drzwi do zrozumienia, równości i wzajemnego poszanowania. Formacja REVolutions Dance odwiedza szkoły, ośrodki kultury, szkoły (także tańca), fundacje, placówki rehabilitacyjne na całym świecie. Artyści pomagają uczniom niepełnosprawnym i pełnosprawnym współpracować w procesie twórczym, promują różnorodność w sztuce i integrację osób o różnych umiejętnościach.

Więcej o formacji: www.revdance.org

Radom jest jednym z czterech miast w Polsce (obok Warszawy, Krakowa i Bytomia), które odwiedzi grupa REVolutions Dance w tym roku.