Biblioteka American Corner Zaprasza. Nowe zasady funkcjonowania.

Published on: Category:

Biblioteka American Corner jest otwarta dla czytelników chcących skorzystać z zasobów instytucji na specjalnych zasadach:

  1. Do siedziby American Corner będą mogły wejść jednorazowo max. 4 osoby po uprzednim umówieniu spotkania. Do odwołania nie przyjmujemy grup zorganizowanych powyżej 4 osób.

2. Dla bezpieczeństwa osób odwiedzających jak i obsługi, w holu instytucji zostanie ustawione stanowisko, w którym będzie można zarówno zwrócić wypożyczone materiały, jak i odebrać nowe zamówione wcześniej za pośrednictwem elektronicznego konta czytelnika, mailowo lub telefonicznie.

3. Kwarantanna zwróconych zbiorów: książki, audiobooki, prasa czy filmy zwracane przez czytelników będą poddawane kwarantannie. Przez 7 dni będą pozostawały w specjalnym kontenerze, zanim zostaną ponownie włączone do zbiorów.

4. Zamówienia: zamówienia na materiały będą możliwe na 3 sposoby:

  • bezpośrednio z konta czytelnika – elektronicznie,
  • mailowo na adres: library.acradom@gmail.com
  • telefonicznie, po rozmowie z pracownikami (572 012 005 /lub 48 330 82 68)

Zamówione materiały będzie można odebrać w bibliotece na drugi dzień po złożeniu zamówienia i uzyskania potwierdzenia o jego przyjęciu. Potwierdzenie zostanie dostarczone na podany przez czytelnika adres e-mailowy lub telefonicznie (wiadomość SMS).